STRONA GŁÓWNA      O NAS      O NASZEJ DZIAŁAŁNOŚCI      FORMULARZ      КONTAKT

 

 

 

 

 

     

 

 

 

Biuro matrymonialne Mariana Gleue nie handluje z adresami Pań z Bułgarii i nie sprzedaje kaset wideo z ich nagraniami. Biuro matrymonialne Mariana Gleue garantuje absolutną dyskrecję przy korzystaniu danych i zdjęć Pań.

Adres i nómer telefoniczny Pani będą podawane jedynie i wyłącznie w wypadku wyrażania zgodę na to z pani strony. Dyskrecja, kompetencja i odpowiedzialność, to podstawowe kryteria naszej pracy.

My rozmawiamy osobiście z każdym naszym klientem, przy czym ustalamy jakie są jego wymagania,
jakie ma oczekiwania w stosunku do cech przyszłej partnerki
i t.p. i na tej podstawie przedstawiawy klientowi portrety Pań, ktre się do nas zgłosiły. Jeżeli klienta zainteresuję któraś z przedstawionych mu Pań, to my tę Panią zawiadamiamy i wysyłamy jej kopia ze zdjęć klienta razem z jego krótkim opisem.
O tym, czy chciałaby się z tym Panem poznać i skontaktować, decyduje jedynie PANI. Jeżeli Pani wyrazi zgodę, to my zawiadamiamy klienta i wtedy on mógłby zrobuić pierwszy krok -listem, telefonowaniem albo e-mailem. Najbardziej preferowaną drogą jest poczta elektroniczna.

 

 

I tak wszystko jest w rękach obojgu.
Jeżeli Pani nie ma e-mail adresu, to polecamy zrobienie takiego, bo my będziemy się z Panią kontaktować wyłącznie e-mailami.
Inna możliwość, to poznać się w waszym mieście, albo w dowolnie wybranym przez Pani miejscu.
Rejestracja w biurze jest bezplatna dla wszystkich Pań!
Panie powinny mieć jednak minimalną przynajminiej znajomość jednego z następujących języków zachodnich: niemiecki, francuski lub angielski.

I tak: jeżeli Pani chce znaleźć swojego przyszłego partenera w Niemczech, Szwajcarii, Аustrii czy Luksemburgu i decyduje się Pani na rejestrację w naszym Biurze – co należy zrobić?
Proszę wydrukować i wypełnić danami osobistymi poniżej umieszczony formularz, wysłać formularz razem z kilku aktualnymi kolorowymi zadjęciami Pani-portretowe /rysy powinny być dobrze widoczne/ i w całym wzroście. Bardzo ważne jest, żeby na zdjęciach Pani wygłądała dobrze – uśmiechnięta i pogodna. Uśmiech, wesołość, poczucie humoru są tu bardzo cenione cechy.

Właśnie ze zdjęć nasi klienci utrzymują pierwsze wrażenie, które w większości wypadków decyduje o tym, czy Panowie będą chciały skontaktować się z Panią. Bradzo często Panowie zgłaszają sie do nas, chcąc poznać konkretą Panią, której zdjęcie zobaczyli w naszym portalu. Szansa, żeby Pani została szybciej zauważona i żeby Pani szybciej znalazła odpowiedniego partnera jest większa, kiedy Pani zdjęcie jest umieszczone na stronie internetowej biura. Zamieszczanie zdjęcia Pani na stronie biura szwajcarskiego robi sie jedynie po specjalnie wyrażonej przez Pani zgodzie. Wypełniony formularz i zdjęcia prosze wysyłać pod adres pocztowy biura, przez internet, albo faksem.

Oczywiście nie jest możliwie odpowiedzieć na tym miejscu na wszystkie pytania dotyczące delikatnej sprawy szukania partnera.Więc jeżeli Pani chciałaby dostać więcej informacji, to proszę się z nami skontaktować. Zrobimy wszystko możliwe, zeby Pani pomóc w znależeniu partnera, o którym Pani marzy i będziemy Pani wspierać po drodze do szczęścia.

Życzymy powodzenia!

Jesteśmy z Panią!

                                                                                            web design